C-P-S Group

plant - production - logistics

česky deutsch english

plant C-P-S Group production C-P-S Group logistics

C-P-S Group

map C-P-S Group

C-P-S Group - Zentrale
C-P-S Holding GmbH & Co. KG
Rosenkavalierplatz 18
D - 81925 München

C-P-S Süd GmbH
Gutenbergstrasse 19
D - 85080 Gaimersheim/Ingolstadt

C-P-S Nord GmbH
Benzstrasse 21c
D - 38446 Wolfsburg

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
Sirotkova 1242
CZ - 29301 Mladá Boleslav

C-P-S Slovakia s.r.o.
Karloveská 6/C, Allianzgebäude
SK - 84202 Bratislava

Společnost

Kdo jsme?

C-P-S Group je nezávislá, vlastníky řízená, středně velká firma se zaměřením na automobilový a strojírenský průmysl. Již více než 30 let se úspěšně podílíme na mezinárodních projektech v oblasti plánování továrny, plánování výroby a logistiky plánování. Zaměřením na konzultace a servis v těchto oblastech jsme vytvořili širokou škálu metod, kterou můžeme poskytnout našim zákazníkům zejména při zpracování jejich projektů.

Protože jsme středně velká firma s menším řízením, jsme značně flexibilní. V případě potřeby jsme schopni rozhodovat rychle a intuitivně.

Jak pracujeme?

Naše firemní kultura je založena na silném souboru hodnot, včetně vzájemné důvěry, spravedlnosti a respektu v našem jednání navzájem. Také si velmi ceníme osobní iniciativu, disciplínu, spolehlivost a schopnost řešit konflikty profesionálním způsobem. Vždy jednáme odpovědně vůči našim zákazníkům, zaměstnancům, obchodním partnerům a dodavatelům.

Jako partner pro automobilový průmysl, se integrujeme do mezinárodních hodnotových řetězců a obchodních vztahů. To vyžaduje pevnou spolupráci, dobrou komunikaci a citlivost na kulturní rozdíly. Při řešení problémů, čerpáme nejen z našich technických znalostí, ale i z našich znalostí kultur, ve kterých pracujeme.

Všichni zaměstnanci v C-P-S Group jsou kvalifikovaní pracovníci. Pracují nejlépe, když nejsou psychicky přetížení. Proto klademe velký důraz na to, aby naši zaměstnanci měli dobrou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Snažíme se komunikovat jeden s druhým, jako přáteli nebo rodinou. Podporujeme se navzájem, a to nejen s naší prací, ale také osobně. Je také důležité další vzdělávání a trvalý profesní rozvoj našich zaměstnanců, podle jejich individuálních potřeb. Vážíme si jich a to nejen pro své specifické pracovní dovednosti, ale i pro jejich osobnosti. Všechny tyto věci přispívají k zachování kvality naší práce, našeho úspěchu jako podnikání, naši nezávislost a pracovní místa našich zaměstnanců.

Jako společnost sloužíme našim zákazníkům, partnerům a našim zaměstnancům. Tyto tři skupiny jsou v centru všeho, co děláme.

Nahoru